Sümer Mahallesi, 25. Sk. No:1 D:4
20020 Denizli / TüRKİYE

Hakkımızda

Dünyanın En Gelişmiş Devlet Destekli, Patentli Oto Ekspertiz Cihazları Üretimi ve Daha Fazlası.

Oto Ekspertiz konusunda kendisine güvenen işletmemiz; müşterilerimize her zaman doğru, hatasız, güncel ve teknolojik bilgileri dürüstlük ilkesi kapsamında vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Bu kapsamda siz müşterilerimize tarafsız bir şekilde yaklaşım gösterebilmek için hiç bir otomotiv satışı yapan firma ile anlaşma yapmama kararı alarak, müşterilerimizin güven duygusu içinde aldıkları araçları test etmeleri sağlanmaktadır.

uzman personelimiz; gelişen otomotiv sektörü ile Oto Ekspertiz konularında gerek yurt içi gerek yurt dışı eğitim ve seminerlere katılarak her zaman teknolojik gelişmeleri takip etmeleri ve gelişen otomotiv sektöründen uzak kalmamaları sağlanmaktadır. ÜLKE GENELİNDE EN ÇOK BAYİ SAYISINA ULAŞAN BİR KURUMSAL FİRMA olarak, bizim ne kadar tercih edildiğimizi ve işimize gösterdiğimiz önemin bir göstergesi olduğunu ortaya çıkarmaktadır.

MİSYONUMUZ

Otomobil almak isteyen müşterilerimize alacakları otomobil hakkında %100 doğru bilgi vermek amacıyla hız kesmeden gerekli eğitimleri alarak gelişen otomotiv sektörünün takipçisi olarak tecrübelerimizin her zaman önemsendiği ülke genelinde model bir işletme olmak.

 

Aydın Nazilli, Aydın Merkez ve Denizli de olmak üzere 3 şubemizde de Devlet patentli son sistem güvenilir cihazlarımız ve uzman kadromuzla  Oto Ekspertiz için size hizmet vermekten mutluluk duyarız.

 Hakkımızda - Denizli Oto Ekspertiz - Garantili Arabam Denizli - Oto Test

Hakkımızda – Denizli Oto Ekspertiz – Garantili Arabam Denizli – Oto Test

 Hakkımızda – Denizli Oto Ekspertiz – Garantili Arabam Denizli – Oto Test